Brooks a Udoka vylúčení po hádke s rozhodcami pri výhre Bucks nad Rockets

Estimated read time 2 min read

Dillon Brooks a tréner Houstonu Rockets Ime Udoka boli vylúčení z utorkového zápasu proti Milwaukee Bucks po hádke s rozhodcom na konci štvrtej štvrtiny. Rockets napokon prehrali zápas 128:119.

Incident sa začal 42 sekúnd pred koncom zápasu, keď sa Brooks hádal, že bol faulovaný pri zachraňovaní voľnej lopty. V hádke s rozhodcom pokračoval aj po tom, čo boli jeho požiadavky na trestné hody zamietnuté, čo viedlo k technickému faulu a následnému rýchlemu vylúčeniu.

Bývalý útočník Rockets a Grizzlies Chandler Parsons, ktorý je teraz komentátorom, sa k situácii vyjadril v relácii „Run It Back“ a naznačil, že Brooksovo agresívne správanie voči rozhodcovi ospravedlňuje vylúčenie. Parsons dokonca tvrdil, že počul zvukový záznam Brooksových poznámok a označil ich za „bojové slová“, ktoré si zaslúžia ďalší trest.

Brooks a Udoka vylúčení po hádke s rozhodcami pri výhre Bucks nad Rockets

Udoka sa krátko po vylúčení pripojil k Brooksovi v šatni. Parsons sa domnieva, že to bolo spôsobené tým, že Udoka vyjadril vlastnú podporu Brooksovmu argumentu o zmeškaných výrokoch. Samotný Udoka bol nedávno vylúčený zo zápasu po hádke s LeBronom Jamesom, čo viedlo k špekuláciám, že by mohol byť náchylný na takéto incidenty.

Očakáva sa, že Brooks aj Udoka dostanú za svoje suspendácie pokutu, ale zatiaľ nie je jasné, či budú čeliť ďalším disciplinárnym opatreniam. Očakáva sa, že obaja budú k dispozícii na ďalší zápas Rockets proti Clevelandu Cavaliers.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours