Chicago Bulls proti Brooklyn Nets NBA v Sezóna

Estimated read time 2 min read

Chicago Bulls a Brooklyn Nets budú dva zo 14 tímov, ktoré otvoria novú sezónu NBA. Víťazi týchto dvoch zápasov sa budú započítavať do bilancie víťazstiev a prehier tímov v základnej časti.

Prehľad zápasov.

Bulls prehrali svoj posledný zápas s Dallasom Mavericks, zatiaľ čo Nets chcú predĺžiť svoju víťaznú sériu na tri zápasy. Po striedaní výhier a prehier Bulls stále hľadajú konzistenciu, zatiaľ čo Nets vyhrali svoje posledné dva zápasy vonku.

Bulls sú na 25. mieste v NBA v útočnej efektivite, takže budú potrebovať, aby Zach LaVine, DeMar DeRozan a Nikola Vučevič hrali dobre súčasne, aby ubránili svoje domáce ihrisko.

Bucks sú kvôli zraneniam oslabení, ale tento zápas môžu vyhrať, pokiaľ budú dobre hrať Cam Thomas, Mikal Bridges a Ben Simmons.

Chicago Bulls proti Brooklyn Nets NBA v Sezóna

Kurzy a predpovede

Výhra/prehra: Bucks (+144) vs Bulls (-180) Bodový rozdiel: Bucks (+4) vs Bulls (-4) Celkové skóre (O/U): Bucks (O219,5) vs Bulls (U219,5)

Očakáva sa, že Bulls tento zápas vyhrajú, ale Bucks sú nebezpečným tímom, aj keď sú oslabení. Ak budú Bulls naďalej nekonzistentní, Bucks by mohli strhnúť víťazstvo na svoju stranu.

Predpokladaná základná zostava

Bulls: Patrick Williams, DeMar DeRozan, Nikola Vučevič, Colby White a Zach LaVine Bucks: Dorian Finney-Smith, Royce O’Neale, Mikal Bridges, Ben Simmons a Cam Thomas

Štatistiky troch najlepších hráčov

Nets.

Cam Thomas: 28,0 bodu, 3,5 doskoku, 1,8 asistencie a 1,3 krádeže na zápas
Mikal Bridges: 20,8 bodu, 6,0 doskoku, 4,0 asistencie a 1,3 krádeže na zápas
Dorian Finney-Smith: 14,0 bodu, 5,5 doskoku a 2,0 asistencie na zápas
Bulls.

Zach LaVine: 24,0 bodu, 4,0 doskoku a 1,2 asistencie na zápas
DeMar DeRozan: 21,8 bodu, 4,0 asistencie, 3,4 doskoku, 1,4 zisku a 1,0 čiapky na zápas
Nikola Vučevič: 15,8 bodu, 12,4 doskoku, 2,0 asistencie a 1,2 zisku na zápas
Verdikt.

Očakáva sa, že zápas Bulls – Bucks bude vyrovnaným súbojom. Bulls sú najfavorizovanejším tímom, ale Bucks sú aj napriek slabšej zostave nebezpečným tímom. Výsledok zápasu môže závisieť od toho, ktorý tím je zdravší a ktorý má lepších hráčov.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours