Dokončanje pregleda in ocenjevanja poučevanja dodiplomskega izobraževanja na HEBEI Normal University

Estimated read time 3 min read
8. maja zjutraj je v skladu z ocenjevalnim delovnim ureditvijo naša šola organizirala spletno predstavo o pregledu in ocenjevanju dodiplomskega izobraževanja in uradno sprejela celovit pregled dodiplomskega izobraževanja in poučevanja naše šole.Vi xu Xuqun, vodja strokovnjaka za pregled in ocenjevanje ministrstva za izobraževanje in predsednik Shaanxi Normal University, je opravil pregled in ocenjevanje, namestnik direktorja oddelka za izobraževanje Hebei, je govoril v imenu pokrajine za izobraževanje Hebei. Pokrajinski oddelek za izobraževanje Hebei.
Vi ste poudarili, da je razvoj novega kroga pregleda dodiplomskega izobraževanja pomemben ukrep za izvajanje duha centralne reforme ocenjevanja izobraževanja.Hebei Normal University je prva univerza v provinci Hebei, ki je sodelovala v drugi vrsti prvega pregleda in ocenjevanja. Delo, preglejte kazalnike ocenjevanja šolskih in učnih del v šoli, poiščite glavne težave obstoječih težav, analizirate vzroke težav in predstavite mnenja in predloge.Poudaril je, da mora HEBEI Normalna univerza dojeti ključne spremembe v novem krogu ocenjevanja.V skladu z načelom „kakovostne skupnosti“ se bo strokovna skupina osredotočila na visokokakovostno razvoj dodiplomskega izobraževanja in poučevanja v šoli, podjetju in odgovarjanju na ista vprašanja ter opravlja svojo skrbnost.
Jia Haiming je za revizijo in ocenjevanje predstavila tri zahteve za šolo.Prva je pravilno razumeti oceno.Ocena ni „preboja“ in „izpitni orientirani“, ampak prek strokovnjakov za diagnosticiranje in iskanje težav, pomoč šolam še naprej najti smer šole, razjasniti razvojne ideje, izboljšati raven izobraževanja in poučevanja ter nato spodbujati razvoj šole in izboljšanje.Drugi je izboljšanje popravljanja.Za spodbujanje vzpostavljanja dolgoročnega mehanizma za vzpostavitev razvoja in izboljšanja šol s pregledom in ocenjevanjem moramo aktivno raziskati v „novega običajnega“ modela teka v šoli in izstopiti iz novega načina.Tretji je sodelovati z vsemi vašimi napori.Treba je ohraniti „normalno srce in normalno državo“, usklajevati in usklajevati vire v šoli, izčrpno pokazati stopnjo šolske izobrazbe in poučevanja ter v celoti sodelovati s strokovno skupino za opravljanje dela.
Liu Jingze je izrazil toplo dobrodošlico in srčno zahvaljujoč voditeljem ministrstva za izobraževanje in voditeljem oddelka za izobraževanje.Izpostavil je, da je Organizacija Ministrstva za izobraževanje organizirala nov krog dodiplomskega pregleda in vrednotenja izobraževanja, ki je značilna za celovito izvajanje reforme centralnega izobraževanja in reforme.Kot prva univerza v provinci Hebei, ki je sodelovala v drugi vrsti prvega pregleda in ocenjevanja, bo HEBEI Normal University vedno stala na vrhuncu politike, ki bo aktivno sodelovala s strokovno skupino za izvajanje statusa učnega centra. Če želite posodobiti koncept izobraževanja in poučevanja, izvajati temeljne naloge Lideshuja, spodbujati nenehno kakovost usposabljanja šolskih talentov na novo raven in sestaviti novo poglavje o visokokakovostnem razvoju šol v novi dobi.
Wang Peiguang, namestnik vodje ministrstva za izobraževanje za pregled in oceno strokovne skupine, nekdanjega namestnika sekretarja stranke Odbora za stranko na univerzi Hebei, in namestnik predsednika, vseh članov strokovne skupine, vodje ustreznega funkcionalnega oddelka Oddelek za izobraževanje, vsi voditelji šole, vodje funkcionalnih oddelkov v šoli, drugi na visoki šoli, ki se je dekan udeležil sestanka.Srečanje je vodil Liu Ying, član stalnega odbora odbora šolske stranke in podpredsednik.
Capture/zhang na yang xinxin
Pregled/Wang Ping Wang Minglei
Poročilo/povratne informacije

You May Also Like

More From Author