Golden State Warriors sa snažia predĺžiť víťaznú sériu proti Torontu Raptors

Estimated read time 2 min read

WARRIORS REBOUND AFTER HEARTBREAK: Golden State Warriors (17-18) napriek tomu, že pod tlakom Nikolu Jokiča prehrali, našli vykúpenie vo výhre nad Detroitom Pistons a priblížili sa k hranici 500 bodov. So šesťzápasovou víťaznou sériou nastúpia v Chase Center proti Torontu Raptors (14-21).

Golden State Warriors sa snažia predĺžiť víťaznú sériu proti Torontu Raptors

Stretnutie s Raptors: Toto bude prvé stretnutie medzi Warriors a Raptors v tejto sezóne. Golden State Warriors majú výhodu domáceho prostredia a sú favoritmi stávkových kancelárií. Podarí sa im predĺžiť svoju víťaznú sériu?

Zranenia: Warriors bojujú s niekoľkými kľúčovými zraneniami. Chris Paul má zlomenú ruku, Gary Payton II má natiahnutý stehenný sval a Jonathan Kuminga (prst na nohe) je otázny.

Predpokladaná zostava: Keďže Paul a Payton sú zranení, očakáva sa, že Warriors budú opäť hrať v malej zostave. Bude veľmi dôležité, aby Kuminga hral proti veľkým mužom Raptors. Andrew Wiggins nahradí Paulovo miesto v základnej zostave, zatiaľ čo Trayce Jackson-Davis naďalej nahrádza Kevona Looneyho na poste centra. Stephen Curry a Klay Thompson zostávajú pravidelnými hráčmi v zadných radoch.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours