Ja Morant Za titulkami sa skrývajú začiatky „rodinného muža“?

Estimated read time 2 min read

V roku, ktorý priniesol suspendácie, žaloby a verejnú kontrolu, možno Ja Moranta vykresliť ako nestáleho a problémového. Jeho otec Tee Morant však ponúka úplne iný pohľad a opisuje Ja ako „rodinne orientovaného“ mladého muža, ktorý je na ceste stať sa pozitívnym vzorom.

V nedávnom rozhovore pre rozhlasovú stanicu SiriusXM NBA Tee dôrazne bránil svojho syna pred tým, čo považuje za nespravodlivé zobrazovanie v médiách. Vyzdvihol Juniorove silné rodinné hodnoty a odhodlanie stať sa rešpektovanou osobnosťou: „Junior bude typický muž, rodinný typ. Bude inšpirovať veľa ľudí …… Bude sa formovať na rešpektovaného muža.

Ja Morant Za titulkami sa skrývajú začiatky „rodinného muža“?

Na podporu svojho tvrdenia Tee vyzdvihol svoju aktívnu úlohu pri mentorovaní Jahu, keď povedal: „Nie som neprítomný otec, ktorý hovorí veci, ktoré nepoznám.

Zdá sa, že Jahove nedávne výkony na ihrisku potvrdzujú otcove slová. Napriek tomu, že bol mimo hry 25 zápasov, jeho návrat bol horúci, pričom oslnivých 34 bodov a osem asistencií umlčalo pochybovačov a ohlásilo jeho triumfálny návrat. Neboli to však len štatistiky, JaMorentova víťazná strela v zápase proti Pelicans spečatila jeho okamih pravdy a vyslala jasný signál, že JaMorent je späť a že tu zostane.

Aj keď Jahova cesta pokračuje, jeho hviezdna hra na ihrisku a silná podpora jeho rodiny naznačujú, že vykúpenie je možné. Spravodajstvo o ňom sa síce zo dňa na deň nezmení, ale hlas Tee Moranta dáva nahliadnuť na ľudskosť za titulkami, na mladého muža, ktorý sa snaží žiť s nálepkou „rodinný šéf“.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours