Kevin Durant označil Chrisa Paula za najlepšieho rozohrávača v modernej histórii NBA

Estimated read time 3 min read

Superhviezda Phoenixu Suns Kevin Durant vyjadril svoj názor na najlepšieho rozohrávača v novodobej histórii NBA a uprednostnil bývalého spoluhráča Chrisa Paula pred populárnym Stephenom Currym. Zdôraznil však, že táto otázka zostáva kontroverzná.

„KD“ oznámil svoj výber, keď bol požiadaný, aby vybral niekoľko zostáv pre play-off NBA, ktoré sa začína tento víkend.

Vybral si Golden State Warriors v skupine C Západnej konferencie, pretože sú najskúsenejším tímom v skupine, a pridal Paula, ktorý by podľa Duranta mal byť na vrchole debaty o najlepšom rozohrávačovi.

Trinásťnásobný účastník Zápasu hviezd NBA povedal:

„Chris Paul je pravdepodobne najlepším rozohrávačom tejto generácie ……. Ja hovorím, že pravdepodobne je. Môžeme o tom diskutovať.“

Výber Kevina Duranta môže byť oponentom, najmä preto, že Curry svojou streleckou schopnosťou spôsobil revolúciu na pozícii rozohrávača a získal štyri tituly šampióna NBA.

Ale ani Paulove referencie nie sú zlé, pred príchodom „Bossa Curryho“ bol najlepším rozohrávačom v lige a vďaka jeho organizačným a vodcovským schopnostiam tímy, v ktorých hral, nikdy nesklamali. Jedným z týchto tímov boli Suns, kde odohral posledné tri sezóny, tú poslednú s Kevinom Durantom.

Warriors sa však momentálne príliš nezaoberajú tým, kto je najlepším rozohrávačom tejto generácie, pretože majú v tíme Curryho a Paula a snažia sa vyhrať všetko, nielen v play-off NBA, ale aj šampionát NBA. sezóna 2023-24

Úvodný zápas novej sezóny NBA sa hral v piatok 3. novembra.

Kevin Durant označil Chrisa Paula za najlepšieho rozohrávača v modernej histórii NBA

Kevin Durant sa teší, že si zahrá v majstrovskom zápase v sezóne na ich palubovke „El Valle“!

Kevin Durant je nadšený, že si môže zahrať v úvodnom zápase majstrovstiev NBA v sezóne na vynovenej domácej palubovke Phoenixu.

Dvojnásobný šampión NBA neskrýval svoje nadšenie, keď videl ich hrací povrch:

„Budeme hrať na fialovom ihrisku? To sa ešte nikdy nestalo. To je šialené. To sa ešte nikdy predtým nestalo, však? Ale mne sa to páči. El Valle“ je moja obľúbená časť. Ten dres tam je perfektný. Predstavuje toľko z Phoenixu, Arizony. Predstavuje miestne údolie.“

V dejisku šampionátu NBA In-Season Championship sa uskutoční skupinová fáza a štvrťfinále. V celej lige sa prezentujú odvážne a jedinečné dizajnové schémy.

Suns začínajú svoje účinkovanie v skupine A Západnej konferencie spolu s Portlandom Trail Blazers, Los Angeles Lakers, Memphisom Grizzlies a Utahom Jazz.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours