Mužský basketbalový tím St. Anthony má silný káder, chce získať ligový titul

Estimated read time 2 min read

Tréner mužského basketbalového tímu San Antonia Allen Mitchell stanovil pre svoj tím v tejto sezóne vysoké ciele, keďže napriek konkurenčnej lige chce získať titul v Del Rey League. Do San Antonia sa vracia jadro skúsených hráčov z minuloročného mladého kádra, vrátane druhého rozohrávača JoJo Wicka, staršieho Quincyho Phillipsa a mladšieho útočníka Amana Haynesa.

Svätci majú síce veľkú útočnú palebnú silu, ale aj silnú obranu. Wick zdôraznil pevnosť obrany tímu: „Myslím si, že naša pevnosť je našou najväčšou silou. Všetci tvrdo pracujeme na našej obrane. Veľa našich útokov bude vychádzať z našej obrany.

Mužský basketbalový tím St. Anthony má silný káder, chce získať ligový titul

Mitchell je presvedčený o schopnosti svojho tímu bojovať o ligový titul. Povedal: „Myslím si, že naše kultúrne požiadavky sú kritériom na to, aby sme boli úspešní kdekoľvek. V minulom roku boli títo mladíci veľmi odhodlaní. Aby sme boli úspešní, musia byť veľmi nepríjemní. Museli si zvyknúť na víťazstvo. Prijali túto výzvu a minulý rok sme mali dobrý rok.

Napriek výzvam Delray League Mitchell verí, že Svätci majú dostatok talentu a sily na to, aby naplnili svoje ambície na titul“. Povedal: „Od začiatku prípravy v auguste sme hlásali, že ligový titul je dosiahnuteľný. Povedal: „Aj keď je naša liga náročná, je dosiahnuteľná. Z celého srdca verím, že so silou a hĺbkou v našej šatni by sme sa mali usilovať o ligový titul.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours