Od obľúbeného fanúšika po potenciálneho majiteľa: Ambície Ricka Rossa v klube Miami Heat

Estimated read time 2 min read

Superfanúšik Miami Heat Rick Ross sa možno čoskoro stane spolumajiteľom Heat. Rapper, ktorý má hlboké korene v miamskej kultúre, nedávno v rozhovoroch s bývalými hráčmi Udonisom Haslemom a Mikom Millerom naznačil, že by sa rád pripojil k vlastníckej skupine Heat.

Od obľúbeného fanúšika po potenciálneho majiteľa: Ambície Ricka Rossa v klube Miami Heat

Rose, ktorý žije v Miami od detstva, je viac než len pravidelným hráčom na ihrisku. Stelesňuje ducha mesta, pretože sa z ulice vypracoval na hip-hopového kráľa. Jeho majetok v hodnote 150 miliónov dolárov odráža jeho tvrdú prácu a úspech a o všetko sa chce podeliť so svojím rodným mestom.

„Ideme si vziať kúsok Miami Heat,“ vyhlásil Rose vo svojom podcaste.“ Na La Spoelstra Nostra! Chcem len vidieť, ako sa toto mesto, ľudia z tohto mesta zdvihnú a získajú túto poctu.“

Toto nie je náhodná ambícia. Rose si zafarbil dres Heat na oranžovo dávno predtým, ako sa stal slávnym. Bol svedkom éry Shaqa Wada a LeBrona pod vedením Jimmyho Butlera a stále je aktívnym priaznivcom Heat. Dokonca využil svoju platformu na pomoc mládeži v Miami a nedávno prostredníctvom svojej značky oblečenia rozdal deťom veci v hodnote 200 000 dolárov.

Pre Rosea je vlastníctvo podielu v Heat viac než len osobný zisk. Je to pre neho vyvrcholenie jeho životnej cesty a maják nádeje pre ostatných: „Ak uvidia, že som sa stal ‚majiteľom‘, budú sa snažiť dostať na rovnaké miesto.“

Rossova potenciálna prítomnosť v skupine majiteľov nie je len o peniazoch alebo o celebrite. Ide o reprezentáciu, inšpiráciu a puto medzi mužom, jeho mestom a basketbalovým tímom, ktorý miluje.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours