Trade Buzz: Brogdon na ťahu? Analýza potenciálneho cieľa

Estimated read time 2 min read

Keďže Portland Trail Blazers skúma reštrukturalizáciu svojho kádra, úradujúci šiesty muž roka NBA Malcolm Brogdon by mohol zamieriť do nového domova. Brogdona síce baví hrať s mladým jadrom Blazers, ale Blazers za neho hľadajú „dobré aktíva“ a vidia v ňom cenný výmenný artikel.

Trade Buzz: Brogdon na ťahu? Analýza potenciálneho cieľa

Tu je päť tímov, ktoré by mohli mať o Brogdona záujem:

  1. New York Knicks: Knicks, ktorí po rozchode s Emanuelom Quickleym hľadajú posily do zadných radov, by mohli Brogdona sledovať ako rozohrávača alebo kvalitnú náhradu za Jalena Brunsona.
  2. Los Angeles Lakers: Lakers, ktorých trápia zranenia a problémy s chémiou, potrebujú spoľahlivého rozohrávača. Brogdonove skúsenosti a všestrannosť ako strelca a tvorcu hry by mohli Lakers poskytnúť potrebnú posilu.
  3. Memphis Grizzlies Grizzlies po strate JaMarranta na konci sezóny a absencii Marcusa Smarta zúfalo potrebujú lídra na ihrisku. Brogdonov komplexný súbor zručností a majstrovský rodokmeň by mohli túto potrebu dokonale naplniť.
  4. Atlanta Hawks Keďže Dejounte Murray je pravdepodobne na odchode, Hawks potrebujú posily. Brogdonova streľba, tvorba hry a obranná húževnatosť by mohli doplniť útočný talent Traeho Younga.
  5. Miami Heat: Ak Kyle Lowry odíde, Heat by mohli hľadať Brogdona ako rovnako skúseného a všestranného lídra zadných radov. Jeho schopnosť bez problémov zapadnúť do defenzívneho systému Miami Heat by bola cenným prínosom.

Brogdon má priemer 14,8 bodu, 3,4 doskoku a 5,1 asistencie na zápas, pričom strieľa 41,0 % z trojbodovej vzdialenosti, čo z neho robí atraktívnu možnosť pre uchádzačov o titul, ktorí hľadajú hotového rozohrávača, alebo pre prestavujúce sa tímy, ktoré hľadajú veteránskeho lídra.

S blížiacou sa uzávierkou výmen 8. februára sa špekulácie o Brogdónovej budúcnosti určite rozhoria. Sledujte týchto päť tímov, ktoré by mohli byť potenciálnymi cieľmi pre talentovaného rozohrávača.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours