Zložitá vzťahová dynamika okolo Matta Barnesa, Dereka Fishera a Glorie Govanovej

Estimated read time 3 min read

Nedávne titulky vrátili bývalého hráča NBA Matta Barnesa do centra pozornosti vďaka virálnemu videu, na ktorom sa zúčastňuje na basketbalovom zápase svojich dvojčiat. Barnesovi synovia Isaiah a Carter hrajú za tím Crespi Carmel Celtics, ktorý netrénuje nikto iný ako Derek Fisher, zhodou okolností manžel Barnesovej bývalej manželky Glorie Govanovej. Spletitá sieť vzťahov medzi týmito mužmi vzbudila záujem mnohých, najmä vzhľadom na ich vzájomnú históriu.

Zložitá vzťahová dynamika okolo Matta Barnesa, Dereka Fishera a Glorie Govanovej

Barnesova účasť na zápase Harvard-Westlake Timberwolves proti Crespi Carmel Celtics údajne spôsobila rozruch. Barnes sa údajne dostal do slovnej hádky so študentským hlásateľom Jakom Lancerom, čo spôsobilo odloženie zápasu. Očití svedkovia tvrdili, že Barnes hlasno nadával na rozhodcov a dával najavo svoju prítomnosť počas sledovania hry svojich synov.

Korene tohto komplikovaného incidentu siahajú do obdobia Barnesovho manželstva s Gloriou Govanovou v rokoch 2013 až 2016. Vzťah sa však v roku 2014 rozpadol. Hoci Barnes a Govanová žijú oddelene, majú dvojčatá, čo ich životy ešte viac zamotáva. Aby sa situácia skomplikovala, Govanová začala v roku 2015 chodiť s Barnesovým bývalým spoluhráčom Derekom Fisherom.

Romantické pletky prerástli do veľmi medializovaného incidentu, keď Barnes údajne cestoval tisíce kilometrov do domu, ktorý Fisher kedysi zdieľal s Govanovou, a údajne sa s Fisherom pohádal. Hádka medzi Barnesom a Fisherom sa stala jedným z najdiskutovanejších basketbalových príbehov mimo palubovky v roku 2015, pričom v piesni „30 Hours“ od Kanyeho Westa sa tento incident dokonca spomína.

Barnes neskôr situáciu objasnil a tvrdil, že mu išlo najmä o pohodlie a zdravie detí. Vysvetlil, že bol len 15 minút od návštevy svojich synov a že Fisherova prítomnosť u nich doma ich údajne znepokojila.

Pokiaľ ide o nedávny incident na stredoškolskom basketbalovom zápase, študentský hlásateľ Jake Lancer objasnil, že Barnesa neprovokoval. Lancer len upozornil na Barnesovo správanie voči rozhodcovi počas zápasu, ale Barnes údajne reagoval vyhrážkami. Barnes neskôr na sociálnych sieťach objasnil, že jeho poznámky boli namierené na rozhodcu, a nie na Lancera alebo iného diváka, hoci videozáznam naznačuje opak.

Pokračujúca sága medzi Barnesom, Fisherom a Govanom naďalej priťahuje pozornosť verejnosti a poukazuje na zložitosť osobných vzťahov v kontexte profesionálneho športu. Ako sa príbeh vyvíja, slúži ako pripomienka, že aj mimo ihriska môžu byť dramatické scény rovnako strhujúce ako dianie na ihrisku.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours